Вельш коргі пемброк

Савчук Людмила

(067)362-72-55

Малий Пудель

розплідник "Fort Show"

(099)403-98-98

Німецька вівчарка

Савчук Людмила

(067)362-72-55

Розмiстiть рекламу

Вашого цуценя

(067)362-72-55

Розмiстiть рекламу

Вашого цуценя

(067)362-72-55

Розмiстiть рекламу

Вашого цуценя

(067)362-72-55

Виставки

Виставки та заходи клубу.

Спорт

Дрессирування, тренинги, змагання.

Документи

Нормативнi документи та бланки.

"Червона калина" i "Бурштиновий кубок" 2019


РМО КСУ "Альянс" сердечно запрошує Вас прийняти участь у національній та міжнародній  виставках собак:

 
  • 13.07.2019 р  САС-UA "Червона калина" монопородні виставки: Лабрадор ретривер, КЧК Німецька вівчарка
  • 14.07.2019 р  FCI-CACIB "Бурштиновий кубок" монопородні виставки: Вельш Коргі Кардіган, Вельш Коргі Пемброк

Dear friends!

Welcome to take part in the national and international dog shows!

  • 13.07.2019 р "Cranberry Red" mono Labrador Retriever, German Shepherd "Cup of the Alliance." - ССС
  • 14.07.2019 р  FCI-CACIB "Amber Cup" mono Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke
 

Експерти ( judges):

1. Denisа Kuzelj (Bulgaria)

2. Iryna Azen (Belarus)

3. Valentinas Stiklius (Lithuania)

4. Anna Redlicka (Poland)

5. Sergiy Maliy (Ukraine)

У зв'язку з об'єктивними обставинами експерта Antoan J. Hlebarov (Bulgaria) не буде.

   

Реєстрація на виставки "Червона калина" та "Бурштиновий кубок" ЗАВЕРШЕНА!

   
   

Адреса виставок:

село Велика Омеляна вул. Авіаторів 5,

аеропорт "РІВНЕ"

Форма №1 - не потрібна    
   

РОЗКЛАД ВИСТАВОК:

  • початок реєстрації - 08.00
  • початок рингів - 10.00
  • ОБІД 13.00-14.30
   
 

ПОПЕРЕДНІ СПИСКИ УЧАСНИКІВ ВИСТАВОК НА 08.07.2019


   

13.07.2019 САС-UA "Червона калина"

 
  • початок реєстрації - 08.00
  • початок рингів - 10.00
  • ОБІД 13.00-14.30

Розподіл порід та розклад рингів

 

ЕКСПЕРТ Iryna Azen (Belarus)

  • 1. РОСІЙСЬКИЙ ТОЙ ДШ 2
  • 2. ФРАНЦУЗСЬКИЙ БУЛЬДОГ 13
  • 3. ПЕКІНЕС 1
  • 4. МОПС-6
  • 5. КИТАЙСЬКИЙ ЧУБАТИЙ СОБАКА 5
  • 6. КОНТИНЕНТАЛЬНИЙ ТОЙ СПАНІЕЛЬ 1
  • 7. ЛХАСА АПСО 2
  • 8. ПУДЕЛЬ ВЕЛИКИЙ 1
  • 9. ПУДЕЛ МАЛИЙ 1
  • 10. ПУДЕЛЬ ТОЙ 2
  • 11. ЯПОНСЬКИЙ ХІН 4
  • 12. ЩИ ТЦУ 2
  • 13. ЧІХУАХУА ГШ 6
  • 14. ЧІХУАХУА ДШ 9
  • 15. БУЛЬТЕР»ЄР 1
  • 16. БУЛЬТЕР»ЄР МІНІАТЮРНИЙ 2
  • 17. АМ.СТАФФ.ТЕР»ЄР 4
ОБІД 13.00-14.30
  • 19. КАВАЛЄР КІНГ ЧАРЛЬЗ СПАНІЕЛЬ 3
  • 20. БІШОН ФРІЗЕ 5
  • 21. ВЕСТ ХАЙЛЕНД ВАЙТ ТЕР»ЄР 4
  • 22. МАЛЬТІЙСЬКА БОЛОНКА 3
  • 23. ЙОРКШИРСЬКИЙ ТЕР»ЄР 9
  • 24. БІВЕР ЙОРКШИРСЬКИЙ ТЕР»ЄР 3
  • 25. ШОТЛАНДСЬКИЙ ТЕР»ЄР 7
  • 26. ДЖЕК РАССЕЛ ТЕР»ЄР 7
  • 27. ВЕО 3
  • 28. ПІВДЕННО - АФРИКАНСЬКИЙ БУРБУЛЬ 2
  • 29.КЕРН ТЕР"ЄР 1
 

ЕКСПЕРТ Valentinas Stiklius (Lithuania)

  • 1. МОНО ЛАБРАДОР РЕТРИВЕР 25
  • 2. ЗОЛОТИСТИЙ РЕТРИВЕР 10
  • 3. НОВОШОТЛАНДСЬКИЙ РЕТРИВЕР 1
  • 4. АРГЕНТИНСЬКИЙ ДОГ 1
  • 5. ДОГО КАНАРІО 1
  • 6. КА ДЕ БО 1
  • 7. ДОБЕРМАН 6
  • 8. РОТВЕЙЛЕР 5
  • 9. САО 9
  • 10. ЕНТЛЄБУХЕР ЗЕННЕНХУНД 1
  • 11. ВЕЛИКИЙ ШВЕЙЦАРСЬКИЙ ЗЕННЕНХУНД 1
  • 12. НЬЮФАУНДЛЕНД 3
  • ОБІД 13.00- 14.30
  • 13. ЦВЕРГ ШНАУЦЕР 4
  • 14. ЦВЕРГ ПІНЧЕР 6
  • 15. КАНЕ КОРСО 9
  • 16. БЕРНСЬКИЙ ЗЕННЕНХУНД 7
  • 17. ЧОРНИЙ ТЕР»ЄР 8
  • 18. КАВКАЗЬКА ВІВЧАРКА 1
  • 19. НІМЕЦЬКИЙ БОКСЕР 1
  • 20. БУЛЬДОГ 2
 

ЕКСПЕРТ Denis Kuzelj (Bulgaria)

  • 1. ПОЛЬСЬКА ПІДГАЛЯНСЬКА ВІВЧАРКА 1
  • 2. ШВЕЙЦАРСЬКА БІЛА ВІВЧАРКА 4
  • 3. ВЕЛЬШ КОРГІ КАРДІГАН 4
  • 4. ВЕЛЬШ КОРГІ ПЕМБРОК 21
  • 5. ШПІЦ ЦВЕРГ ТОЙ ПОМЕРАНСЬКИЙ 10
  • 6. ШПІЦ МАЛИЙ МІНІАТЮРНИЙ 1
  • 7. АКІТА 7
  • 8. АМЕРИКАНСЬКА АКІТА 8
  • 9. АЛЯСКІНСЬКИЙ МАЛАМУТ 5
ОБІД 13.00-14.30
  • 10. НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА ДШ 7
  • 11. НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА 14
  • 12. САМОЇД 1
  • 13. СИБІРСЬКИЙ ХАСКІ 3
  • 14. ЧАУ ЧАУ 7
  • 15. БАСЕНДЖИ 2
  • 16. АМЕРИКАНСЬКИЙ КОКЕР СПАНІЕЛЬ 2
  • 17. АНГЛІЙСЬКИЙ КОКЕР СПАНІЕЛЬ 3
  • 18. АНГЛІЙСЬКИЙ СПРІНГЕР СПАНІЕЛЬ 1
 

ЕКСПЕРТ Sergiy Maliy (Ukraine)

  • 1. БУЛЬМАСТИФ 1
  • 2. ЕРДЕЛЬТЕР»ЄР 1
КЧК НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА 27
ОБІД 13.00-14.30
  • 3. ТАКСА СТАНДАРТНА ЖШ 1
  • 4. ТАКСА КРОЛЯЧА ГШ 2
  • 5. ТАКСА МІНІАТЮРНА ГШ 1
  • 6. ТАКСА МІНІАТЮРНА ДШ 1
  • 7. ТАКСА МІНІАТЮРНА ЖШ 1
  • 8. БІГЛЬ 9
  • 9. БЛАДХАУНД 1
  • 10. НІМЕЦЬКА ДШ ЛЯГАВА 1
  • 11. НІМЕЦЬКА ЖШ ЛЯГАВА 3
  • 12. НІМЕЦЬКА КШ ЛЯГАВА 3
  • 13. ВЕЙМАРАНЕР 2
  • 14. ПОЙНТЕР 1
  • 15. ЛАБРАДОР РЕТРИВЕР 19
   

14.07.2019 FCI-САСIB - "Бурштиновий кубок"

 
  • початок реєстрації - 08.00
  • початок рингів - 10.00
  • ОБІД 13.00-14.30

Розподіл порід та розклад рингів


ЕКСПЕРТ Iryna Azen (Belarus)

  • 1. НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА ДШ 3
  • 2. НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА 9
  • 3. ЧАУ ЧАУ 9
  • 4. АКІТА 8
  • 5. АМЕРИКАНСЬКА АКІТА 8
  • 6. АЛЯСКІНСЬКИЙ МАЛАМУТ 5
  • 7. САМОЇД 5
  • 8. СИБІРСЬКИЙ ХАСКІ 5
  • 9. БАСЕНДЖИ 4
ОБІД 13.00-14.30
  • 10. БИГЛЬ 10
  • 11. БЛАДХАУНД 1
  • 12. ТАКСА ГШ 1
  • 13. ТАКСА ЖШ 4
  • 14. ТАКСА КРОЛЯЧА ГШ 2
  • 15. ТАКСА МІНІАТЮРНА ДШ 1
  • 16. ТАКСА МІНІАТЮРНА ЖШ 1
  • 17. ШПІЦ МАЛИЙ МІНІАТЮРНИЙ 1
  • 18. ШПІЦ ЯПОНСЬКИЙ 1
  • 19. ШПІЦ ЦВЕРГ ПОМЕРАНСЬКИЙ 11
  • 20. АМЕРИКАНСЬКИЙ КОКЕР СПАНІЕЛЬ 2
  • 21. АНГЛІЙСЬКИЙ КОКЕР СПАНІЕЛЬ 5
  • 22. АНГЛІЙСЬКИЙ СПРІНГЕР СПАНІЕЛЬ 1
  • 23. ВЕЛЬШ КОРГІ КАРДІГАН 5
  • 24. ВЕЛЬШ КОРГІ ПЕМБРОК 24
 

ЕКСПЕРТ Valentinas Stiklius (Lithuania)

  •  1. ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬДОГ 12
  • 2. ВЕО 5
  • 3. ПІВДЕННО АФРИКАНСЬКИЙ БУРБУЛЬ 2
  • 4. АМ.СТАФ ТЕР»ЄР 7
  • 5. БЕЛЬГІЙСЬКИЙ ГРІФОН 2
  • 6. БУЛЬТЕР»ЄР 1
  • 7. МІНІАТЮРНИЙ БУЛЬТЕР»ЄР 6
  • 8. КЕРН ТЕР»ЄР 1
  • 9. КЕРІ БЛЮ ТЕР»ЄР 1
  • 10. ШОТЛАНДСЬКИЙ ТЕР»ЄР 3
  • 11. ЯГД ТЕР»ЄР 1
  • 12. КИТАЙСЬКИЙ ЧУБАТИЙ СОБАКА 5
  • 13. НІМЕЦЬКА ДШ ЛЯГАВА 1
  • 14. НІМЕЦЬКА ЖШ ЛЯГАВА 3
  • 15. НІМЕЦЬКА КОРОТКОШЕРСТНА ЛЯГАВА 3
  • 16. ЕПАНЬОЛ БРЕТОН 1
ОБІД 13.00-14.30
  • 17. КОНТИНЕНТАЛЬНИЙ ТОЙ СПАНІЕЛЬ 2
  • 18. ПУДЕЛЬ ВЕЛИКИЙ 1
  • 19. ПУДЕЛЬ МАЛИЙ 1
  • 20. ПУДЕЛЬ ТОЙ 2
  • 21. БОСТОН ТЕР»ЄР 1
  • 22. ВЕСТ ХАЙЛЕНД ВАЙТ ТЕР»ЄР 6
  • 23. ЛХАСА АПСО 3
  • 24. ЙОРКШИРСЬКИЙ ТЕР»ЄР 11
  • 25. БІВЕР ЙОРКШИРСЬКИЙ ТЕР»ЄР 3
  • 26. МАЛЬТЕЗЕ 3
  • 27. ЧІХУАХУА ШШ 8
  • 28. ЧІХУАХУА ДШ 11
  • 29. ПЕКІНЕС 1
  • 30. МОПС 9
  • 31.ДЖЕК РАССЕЛ ТЕР"ЄР 7
 

ЕКСПЕРТ  Denis Kuzelj (Bulgaria)

  • 1. АРГЕНТИНСЬКИЙ ДОГ 2
  • 2. БУЛЬМАСТИФ 1
  • 3. ВЕЛИКИЙ ШВЕЙЦАРСЬКИЙ ЗЕННЕНХУНД 1
  • 4. ДОБЕРМАН 7
  • 5. ДОГО КАНАРІО 1
  • 6. КАНЕ КОРСО 10
  • 7. КА ДЕ БО 1
  • 8. НІМЕЦЬКИЙ ДОГ 3
  • 9. НЬЮФАУНДЛЕНД 3
  • 10. ПІНЧЕР НІМЕЦЬКИЙ 2
  • 11. РОТВЕЙЛЕР 3
  • 12. ЦВЕРГ ШНАУЦЕР 10
  • 13. ЦВЕРГ ПІНЧЕР 8
  • 14. ШНАУЦЕР 1
  • 15. ЕНТЛЕБУХЕР ЗЕННЕНХУНД 1
  • 16. БЕРНСЬКИЙ ЗЕННЕНХУНД 7
ОБІД 13.00-14.30
  • 17. НІМЕЦЬКИЙ БОКСЕР 3
  • 18. ЛАБРАДОР РЕТРИВЕР 20
  • 19. ЗОЛОТИСТИЙ РЕТРИВЕР 14
  • 20. НОВОШОТЛАНДСЬКИЙ РЕТРИВЕР 1
  • 21. ЛОГОТО РОМАНЬОЛО 1
  • 22. УІПЕТ 1
  • 23. САО 8
  • 24. КАВКАЗЬКА ВІВЧАРКА 1
  • 25. РЧТ 8
  • 26. БУЛЬДОГ 2
  • 27. ВЕЙМАРАНЕР 3
 

ЕКСПЕРТ Anna Redlicka (Poland)

МОНО ВЕЛЬШ КОРГІ ПЕМБРОК «ЕТНО КОРГІ ПАТІ»
  • 1. ВЕЛЬШ КОРГІ КАРДІГАН 7
  • 2. ВЕЛЬШ КОРГІ ПЕМБРОК 29
ОБІД 13.00-14.30
  • 3. КОЛЛІ ДШ 2
  • 4. АВСТРАЛІЙСЬКА ВІВЧАРКА 2
  • 5. ПОЛЬСЬКА ПІДГАЛЯНСЬКА ВІВЧАРКА 1
  • 6. ШВЕЙЦАРСЬКА БІЛА ВІВЧАРКА 3
  • 7. БІШОН ФРІЗЕ 5
  • 8. КАВАЛЄР КІНГ ЧАРЛЬЗ СПАНІЕЛЬ 3
  • 9. КІНГ ЧАРЛЬЗ СПАНІЕЛЬ 1
  • 10. КОНТИНЕНТАЛЬНИЙ ТОЙ СПАНІЕЛЬ 2
  • 11. ШИ ТЦУ 3
  • 12. ЯПОНСЬКИЙ ХІН 4
  • 13.РОСІЙСЬКИЙ ТОЙ ДШ 4
  • 14.РОСІЙСЬКИЙ ТОЙ ТЕР"ЄР Г/Ш 1

Запрошуємо до спiвпрацi торговi марки кормiв, зоотоварiв, амунiцiї!